My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Grirese Dsp KM4021a

4,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqi :400W

4 thika me tehe celiku

Ene qelqi

Kapaciteti i enes: 1.7 Litra

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Grirese Dsp KM4021a – Blenderi i Fuqishëm me 400W

Grirese Dsp KM4021a është një produkt i mirnjohur që sjell një fuqi të jashtëzakonshme prej 400W për të plotësuar të gjitha nevojat tuaja kulinare. Kjo grirese vjen me një set prej katër thikash të specializuara, të bëra nga celiku i lartë, për të siguruar që ju të keni mjetet e duhura për të përzier dhe gatuar përbërësit tuaj të preferuar. Për më tepër, dizajni i këtyre thikave është projektuar me kujdes për të siguruar që toka e mishit apo perimet nuk do të ngjiten në to gjatë përdorimit.

Griresja përmban gjithashtu një enë qelqi me një kapacitet impressionantë prej 1.7 litra. Ky kapacitet i madh ju ofron mundësinë për të përpunuar sasira të mëdha të përbërësve me lehtësi dhe përsosmëri. Nga gatimi i lëngjeve të freskëta deri te përzierja e tij të përbërësve për tufa ëmbëlsirash, Griresa Dsp KM4021a do t’ju ndihmojë të arrini cilësinë më të mirë të gatimit.

Për të marrë më shumë informacion dhe për të eksploruar funksionalitetet e kësaj grirese të jashtëzakonshme, vizitoni faqen e saj zyrtare në TopSeller online  Në këtë faqe, ju do të gjeni detaje të plota rreth specifikimeve të produktit, udhëzimeve të përdorimit dhe shumë informacione të tjera të dobishme që do t’ju ndihmojnë të përdorni këtë produkt në mënyrën më efikase dhe krijuese të mundshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grirese Dsp KM4021a”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x