My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Mulli elektrik Dsp KA3001

2,500 L

Te dhena per produktin:

Bluan kokrrizat e kafes duke e kthyer ate ne pluhur

Multifunksional, mund te grini lehtesisht edhe arra, fruta te thata dhe ereza

Fuqia: 200 W

Materiali:celik inoks i cilesise se larte

Me aftesi per te bluar deri ne 50 gr/min

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mulli elektrik Dsp KA3001”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x