My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Hekur Dsp KD1004

3,000 L

Te dhena per produktin:

Pllaka qeramike qe nuk ngjit

Fuqi 2000W

Me nje fuqi avulli qe zhduk rrudhat e veshtira

Me depozite uji me kapacitet 1.5 L

Shpendarja e avullit 25g/min

Drite treguese kur nxehtesia e pllakes eshte gati dhe kur fiket hekuri

Tremostat per rregullimin e temperatures

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags ,

Out of stock

Tags: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hekur Dsp KD1004”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x