My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Hekur Dsp KD1010

4,000 L

Te dhena per produktin:

Pllaka qeramike qe nuk ngjit

Fuqi 2200W

Me nje fuqi avulli qe zhduk rrudhat e veshtira

Me depozite uji me kapacitet 350 ml

Drite treguese kur nxehtesia e pllakes eshte gati dhe kur fiket hekuri

Tremostat per rregullimin e temperatures

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Hekur Dsp KD1010 është një pajisje e fuqishme dhe efikase për lyerjen e veshjeve tuaja me pllaka qeramike që nuk ngjit. Ky hekur është i pajisur me një fuqi të lartë prej 2200W, duke e bërë të përshtatshëm për të trajtuar edhe rrobat më të rënda dhe të rrudhura. Pllaka e tij qeramike është e dizajnuar për të mos ngjitur, duke siguruar që rrobat tuaja të mbeten të pastreta dhe të pastrueshme nga ngjitjet e pllakës.

Një nga veçoritë më të rëndësishme të këtij hekuri është fuqia e tij për të prodhuar avull, i cili është i ndërthurur me pllakën qeramike për të zhdukur rrudhat e veshtira dhe për të bërë procesin e lyerjes më efikas dhe të shpejtë. Depozita e ujit e hekurit ka një kapacitet prej 350 ml, kështu që ju nuk do të keni nevojë për të rregulluar shpesh nivelin e ujit gjatë përdorimit.

Një tjetër veçori e dobishme është drita treguese e cila tregon kur pllaka është gati për përdorim dhe kur hekuri është i fikur, duke e bërë procesin më të lehtë dhe më të sigurt. Për më tepër, hekuri Dsp KD1010 vjen me tremostat që ju lejojnë të rregulloni temperaturën sipas preferencave tuaja dhe llojit të rrobave që po trajtoni.

Ky hekur është një zgjedhje e shkëlqyer për të mbajtur veshjet tuaja të dukshme. Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë Hekur Dsp KD1010, vizitoni faqen tonë zyrtare të internetit në TopSeller online.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hekur Dsp KD1010”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x