My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Ibrik elektrik Dsp KK1134

2,200 L

Te dhena per produktin:

Nxeh ujin ne vetem 3-5 minuta

Kapacitet 1.7 litra

Me enen material qelq

Me shkallezim per te matur sasine e ujit

Fiket automatikisht pasi ka mbaruar procesin

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Ibrik elektrik Dsp KK1134 është një pajisje e mrekullueshme për të nxehur ujin me shpejtësi dhe lehtësi. Ky ibrik modern është i dizajnuar me teknologji të avancuar që ju lejon të nxehni ujin në vetëm 3-5 minuta, duke e bërë kështu një mjet të shkëlqyeshëm për t’i shërbyer kafesë, çajit apo për përdorimin e përditshëm në kuzhinë.

Kapaciteti i tij i 1.7 litra është i përshtatshëm për përdorim të shumëfishtë. Mund të gatuani shumë filxhanë çaji ose të mbushni enën e qelq me ujë për përdorim të mëtejshëm. Ena e materialit të qelq është e durueshme dhe e lehtë për t’u pastruar, duke e bërë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Ibriku është i pajisur me një shkallëzim për të matur sasinë e ujit që dëshironi të nxehni. Kjo ju lejon të përshtateni sipas preferencave tuaja, për të siguruar që uji të jetë gjithmonë në temperaturën e duhur për çajin apo kafën tuaj të preferuar.

Një nga avantazhet kryesore të këtij ibriku është funksioni i fikjes automatike. Pasi procesi i nxehjes të përfundojë, ibriku do të fiket automatikisht, duke ju siguruar që nuk do të humbni energji dhe do të keni një pajisje të sigurtë në kuzhinë.

Për të mësuar më shumë rreth ibriku elektrik Dsp KK1134 dhe për të blerë një kopje për veten tuaj, ju mund ta vizitoni home page tonë të webit këtu TopSeller online.ose të shfletoni kategorinë e paisjeve të kuzhinës për më shumë mundësi. Kjo pajisje do t’ju ndihmojë të përgatisni ushqime të shijshme dhe pije të shijshme në çdo kohë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ibrik elektrik Dsp KK1134”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x