My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Ibrik elektrik Lexical LEK-1411

2,000 L

Te dhena per produktin:

Kapacitet 2.5 litra
Fuqi 1500 watt
Ngroh ujin në temperatura të larta për një kohë të shkurter

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Ibrik elektrik Lexical LEK-1411 është një pajisje e avancuar dhe efikase për ngrohjen e ujit me kapacitet 2.5 litra dhe fuqi 1500 watt. Ky ibrik ofron një mënyrë të shpejtë dhe të përsosur për të nxehur ujin në temperaturat e dëshiruara për çdo aplikacion.

Me një dizajn modern dhe tërheqës, ibriku Lexical LEK-1411 është një shtesë e shkëlqyer për çdo kuzhinë. Përdorimi i tij është i lehtë dhe i shpejtë. Thjesht mbushni rezervuarin e tij 2.5-litrar me ujë dhe përdorni panelin e kontrollit të përparuar për të përcaktuar temperaturën e dëshiruar. Me fuqinë e tij të impresionueshme prej 1500 watt, ibriku ngroh ujin në një kohë të shkurtër, duke e bërë atë ideale për të bërë çaj, kafe, supa, ose për përdorim në kuzhinën tuaj në përgjithësi.

Për më shumë informacion dhe për të blerë  1 IIbrik elektrik Lexical LEK-1411, ju mund të vizitoni faqen zyrtare të produktit në TopSeller online.  Këtu do të gjeni specifikat e produktit, udhëzimet e përdorimit dhe informacione të tjera të rëndësishme që do t’ju ndihmojnë të zgjidhni këtë pajisje të mrekullueshme për nevojat tuaja të përditshme në kuzhinë. Ibriku elektrik Lexical LEK-1411 është zgjedhja e duhur për të siguruar ujin e ngrohtë dhe të shpejtë në çdo kohë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ibrik elektrik Lexical LEK-1411”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x