My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Ibrik elektrik Lexical LEK-1415

1,600 L

Te dhena per produktin:

Kapacitet 1.8 litra
Fuqi 1500 watt
Ngroh ujin në temperatura të larta për një kohë të shkurter

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Ibrik elektrik Lexical LEK-1415 është një pajisje e shkëlqyer për të përgatitur ujë të nxehtë në një kohë të shkurtër dhe me komoditet të plotë. Ky ibrik elektrik është i dizajnuar me kujdes për të ofruar një përformance të jashtëzakonshme dhe përshtatet më lehtësisht me nevojat tuaja të përditshme për ujë të nxehtë.

Ibriku ka një kapacitet impresionues prej 1.8 litra, duke ju lejuar të përgatisni sasi të mjaftueshme të ujit për çdo ngjarje ose moment. Me fuqinë e tij të impresionueshme prej 1500 watt, ibriku LEK-1415 ngroh ujin në temperatura të larta shumë shpejt, duke ju mundësuar të përgatisni çajin, kafen ose supën tuaj në një kohë të shkurter. Ky është një avantazh i madh për ata që duan të kenë një gotë të shpejtë të çajit para se të nisen për në punë ose shkollë.

Në këmbim të cilësisë së tij të jashtëzakonshme, ibriku Lexical LEK-1415 është i dizajnuar me stil, me një dizajn modern dhe tërheqës që do t’ju pëlqejë. Gjithashtu, është i sigurtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur, duke ofruar një përvojë të përdorimit të përsosur.

Për të mësuar më shumë rreth ibriku elektrik Lexical LEK-1415 dhe për të blerë këtë produkt të shkëlqyer, vizitoni home page të faqes së tyre zyrtare të internetit TopSeller online. Ky është një produkt që nuk duhet të mungojë në asnjë shtëpi dhe sigurisht do të përmirësojë mënyrën tuaj të përgatitjes së ujit të nxehtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ibrik elektrik Lexical LEK-1415”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x