My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Brumatrice Dsp KM3034A

6,500 L

Te dhena per produktin:

Ene me kapacitet 3.2 Litra

Fuqia 350W

Me 5 nivele shpejtesie

2 aksesor , per brum dhe rrahese

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Brumatrice Dsp KM3034A Ene me kapacitet 3.2 litra është një pajisje e shkëlqyer për ata që duan të eksperimentojnë në kuzhinë dhe të përgatisin ushqime të shijshme dhe të ndryshme. Ky produkt vjen me një fuqi impresionuese prej 350W, duke ju siguruar aftësinë për të përzier dhe gatuar lëngje, brumë, ose të tjera përzierje me lehtësi dhe shpejtësi.

Një nga tiparet më tërheqëse të kësaj brumatrice është se ajo ka 5 nivele shpejtesie të ndryshueshme. Ky aspekt ju lejon të përshtatni shpejtësinë e punës së pajisjes sipas llojit të përgatisjes që po bëni. Nga përzierja e ëmbëlsirave deri te gatimi i tijave të forta dhe të vështira, Brumatrica Dsp KM3034A Ene është një zgjedhje e shkëlqyer.

Ky produkt vjen me dy aksesore të rëndësishëm: një brum dhe një rrahës. Brumi është i përshtatshëm për përgatitjen e brumit për ëmbëlsira, bukë dhe gjithçka tjetër që kërkon një brum të përsosur. Në anën tjetër, rrahësi është i shkëlqyer për të përgatitur lëngje, vezë të ziera, ose përgatisjen e qumeshtit të stepur.

Për më tepër informacion rreth kësaj brumatrice dhe për të blerë produktin, ju mund të vizitoni faqen zyrtare TopSeller online ose faqen e kategorisë së brumatricave. Kjo faqe do t’ju ofrojë më shumë detaje dhe mundësi për të gjetur më shumë produkte të ngjashme për kuzhinën tuaj. Brumatrica Dsp KM3034A Ene është një investim i vlefshëm për çdo kuzhinë dhe sigurisht do të përmirësojë aftësitë tuaja në kuzhinë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Brumatrice Dsp KM3034A”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x