My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Brumatrice Dsp KM3043

14,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqia: 1200 W
Motor alumini i veshur me bakër
6 nivele shpejtësie
Dizajn ngritës (maja mund të ngrihet me shtypjen e një butoni)
Tas inox 5,5L me mbulesë
Përziejeni shpejt në 2-3 minuta
I lehtë për tu përdorur dhe pastruar
Aksesorët:
1 mikser
1 perzieres brumi
1 rrahëse veze
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Brumatrice Dsp KM3043”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x