My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Mulli elektrik Dsp KA3025

5,000 L

Te dhena per produktin:

Bluan kokrrizat e kafes duke e kthyer ate ne pluhur
Multifunksional, mund te grini lehtesisht edhe arra, fruta te thata dhe ereza
Fuqia: 650 W
Materiali:celik inoks i cilesise se larte
Me aftesi per te bluar deri ne 100 gr/min
Set thikash rezerve dhe nje furce per pastrim

Out of stock

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mulli elektrik Dsp KA3025”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x