My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Mulli elektrik Dsp KA3036

3,500 L

Te dhena per produktin:

Bluan kokrrizat e kafes duke e kthyer ate ne pluhur
Multifunksional, mund te grini lehtesisht edhe arra, fruta te thata dhe ereza
Fuqia: 300 W
Materiali:celik inoks i cilesise se larte
Me aftesi per te bluar deri ne 100 gr/min
Zhurme e ulet
Funksionon vetem kur kapaku eshte i mbyllur

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mulli elektrik Dsp KA3036”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x