My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Multicooker Dsp KB5008

Original price was: 17,000 L.Current price is: 10,000 L.

Te dhena per produktin:

Me kapacitet 6 litra
17 programe te ndryshme gatimi
2 nivele presioni dhe 3 nivele gradimi
Kazan material cilesor qe nuk ngjit , i jep me shume shije cdo gatimi
Pakete elektronike , buton rrotullues dhe ekran LCD
Buton sigurie per hapjen e kapakut
Fuqi 1000W

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Multicooker Dsp KB5008 është një pajisje mahnitëse gatimi që do të revolucionojë mënyrën si përgatisni ushqimin në shtëpi. Ky multicooker ka një kapacitet impresiv prej 6 litra, duke ju lejuar të përgatisni porcione të mëdha të ushqimit për tërë familjen tuaj.

Me 17 programe të ndryshme gatimi të përshkruara me kujdes, Multicooker Dsp KB5008 ju ofron një gamë të gjerë të mundësive për të eksperimentuar me gatimin. Për më tepër, ka 2 nivele të ndryshme presioni dhe 3 nivele graduimi të temperaturës, duke ju mundësuar të kontrolloni plotësisht procesin e gatimit për të arritur rezultate të përsosura çdo herë.

Kazani i këtij multicooker është i realizuar me një material cilesor që nuk ngjit, i cili jo vetëm që është i lehtë për të pastruar, por gjithashtu i jep më shumë shije çdo gatimi që përgatisni. Kjo është mënyra e përsosur për të fryrë dhe pjekur ushqimin tuaj në mënyrë të shëndetshme dhe të shijshme.

Në lidhje me dizajnin dhe përdorshëmërinë, Multicooker Dsp KB5008 ka një paketë elektronike të avancuar, një buton rrotullues dhe një ekran LCD të qartë dhe të lexueshëm. Butoni i sigurisë për hapjen e kapakut siguron që të keni një eksperiencë të sigurtë gjatë përdorimit të kësaj pajisjeje të shkëlqyeshme.

Me fuqinë e tij prej 1000W, kjo multicooker është në gjendje të përgatisë ushqim të shpejtë dhe me cilësi të lartë. Për të mësuar më shumë dhe për të porositur Multicooker Dsp KB5008, vizitoni faqen e tij zyrtare në TopSeller online. në faqen kryesore të faqes së Dsp, ose shfletoni kategorinë e Multicookers në. Ky produkt do të bëjë gatimin tuaj më të lehtë dhe më të shijshëm se kurrë më parë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multicooker Dsp KB5008”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x