My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Multicooker Grunberg

8,000 L

Te dhena per produktin:

Kapaciteti : 6 Litra

Kazan veshje GURI – Nuk ngjit , nuk gervishtet

Klasi i konsumimit të energjisë : A+++

Fuqia: 1000 W

Mbrojtje e sigurisë për mbinxehjen.

Mban të ngrohtë ushqimin dhe pas përfundimit gatimit

 

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Multicooker Grunberg me kapacitet prej 6 litrash është një pajisje e jashtëzakonshme që do t’ju lejojë të shijoni lirisht aventurat tuaja gatimore. Ky multicooker është partneri perfekt në kuzhinën tuaj, duke sjellë një përzierje të jashtëzakonshme të përpjekjeve të gatimit me teknologjinë moderne.

Kazani i tij me veshje guri është dizajnuar me kujdes, duke ofruar një sipërfaqe të veçantë të cila nuk lejon ushqimin të ngjitë dhe të gervishtet. Kjo do të thotë që ju mund të eksperimentoni me receta të ndryshme pa u shqetësuar për prishjen e ushqimit. Përveç kësaj, klasi i konsumimit të energjisë A+++ e bën atë jo vetëm një zgjidhje të shkëlqyeshme për krijimin e pjatave të shijshme, por edhe një zgjidhje e qëndrueshme për mjedisin.

Me fuqinë e tij prej 1000 W, kjo pajisje ofron një kohë gatimi të shpejtë dhe efikase. Mbrojtja e sigurisë për mbinxehjen siguron që ju të ndiheni të sigurt gjatë përdorimit të tij. Ai gjithashtu është i dizajnuar me një funksion mbajtës të ngrohtësisë, kështu që ushqimi juaj do të mbetet i ngrohtë edhe pas përfundimit të procesit të gatimit.

Për të mësuar më shumë dhe për të bërë një porosinë për Multicooker Grunberg me kapacitet prej 6 litrash, ju ftojmë të vizitoni faqen zyrtare të produktit në faqen tonë të internetit TopSeller online. Këtu mund të shfletoni shumë opsione të tjera të produkteve të kategorisë sonë, duke zbuluar gamën tonë të gjerë të pajisjeve inovative për kuzhinën. Në Multicooker Grunberg, ne shohim të ardhmen e gatimit moderne, dhe jemi krenarë që ju mund të jeni pjesë e kësaj historie.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multicooker Grunberg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x