My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Multicooker Kochman Germany

6,500 L

Te dhena per produktin:

Kazani brendshem 6 litra

Site per gatimet me avull

Gote milimetrike

Luge

18 procese gatimi

Fuqia 1000 wat

Klasi i konsumimit të energjisë : A+++

Mbrojtje e sigurisë për mbinxehjen.

Mban të ngrohtë ushqimin dhe pas përfundimit të gatimit, në temperaturë 70-80 gradë celsius.

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Multicooker Kochman Germany është një zgjidhje e shkëlqyeshme për gatimin e ushqimeve të shijshme dhe të shëndetshme në mënyrë të thjeshtë dhe komod. Ky kazan i brendshëm me kapacitet prej 6 litrash është pajisur me teknologji të avancuar për të siguruar gatimet me avull në mënyrë të përsosur.

Dizajni i tij i veçantë vjen me gote milimetrike, që i lejojnë ushqimit të qarkullojë lehtësisht dhe të marinë aromat e të gjitha ingredientëve. Përveç kësaj, përfshin një luge të dedikuar për të shërbyer ushqimin me precizion.

Ky multicooker ofron jo më pak se 18 procese gatimi të ndryshme, duke përfshirë zgjedhjen për të skuqur, gatuar në avull, pjekur, zierur dhe shumë të tjera. Me fuqinë e tij prej 1000 watt, ju keni sigurinë e një performanse të jashtëzakonshme gatimi për çdo kohë.

Një prej avantazheve kryesore të këtij produkti është efikasiteti i tij energjetik. Ai është i klasifikuar me nivelin më të lartë të konsumit të energjisë, A+++, duke ju ndihmuar të ruani mjedisin dhe të zvogëloni kostot e energjisë.

Siguria është një prioritet i këtij multicooker-i. Mbrojtja e sigurisë për mbinxehjen është e integruar me kujdes, duke garantuar që ju të keni një eksperiencë të sigurtë në përdorimin e tij.

Një prej karakteristikave të veçanta është aftësia e tij për të mbajtur ushqimin të ngrohtë pas përfundimit të gatimit. Me temperaturën e kontrolluar midis 70-80 gradë Celsius, ushqimi juaj ruhet në kushtet ideale derisa të jetë koha për ta shërbyer.

Për të mësuar më shumë rreth këtij produkti dhe për të eksploruar të gjitha mundësitë që ofron, vizitoni faqen TopSeller online. Në këtë mënyrë, ju mund të bëni një hap drejt gatimeve më të shijshme dhe të shëndetshme, duke përdorur teknologjinë më moderne në dispozicion.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multicooker Kochman Germany”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x