My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Multicooker Montecasa pro

Original price was: 8,500 L.Current price is: 6,000 L.

Te dhena per produktin:

Kapaciteti : 6 Litra

Kazan INOX 18/10

18 programe gatimi

Gote milimetrike

Luge

Klasi i konsumimit të energjisë : A+++

Fuqia: 1000 W

Mbrojtje e sigurisë për mbinxehjen.

Mban të ngrohtë ushqimin dhe pas përfundimit të gatimit, në temperaturë 70-80 gradë celsius.

 

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Multicooker Montecasa Pro është një paisje gatimi inovative dhe përsosmërisht e dizajnuar që do t’ju sjellë një eksperiencë gatimi të paëndësishme në kuzhinën tuaj. Me një kapacitet prej 6 litra, kjo multicooker ofron mjaft hapësirë për të përgatitur pjata të shijshme për tërë familjen tuaj.

Kazani i bërë nga INOX 18/10, materjali i cili njihet për rezistencën dhe qëndrueshmërinë e tij ndaj korrozionit, siguron që paisja të jetë e qëndrueshme dhe e qëndrueshme me kalimin e kohës. Ky materjal i lartë i zgjedhur është një garanci për cilësinë e lartë dhe jetëgjatësinë e Multicooker Montecasa Pro.

Një nga veçoritë më të shquara të kësaj paisje është gama e gjerë e programeve të gatimit. Me 18 programe të ndryshme gatimi, ju keni mundësi të përgatisni pjata të shumta të shijshme, duke përfshirë gjithçka nga supat e ngrohta deri te ëmbëlsirat e konsistencës së kremes. Me gote milimetrike dhe luge të integruara, do të keni një kontroll të plotë mbi përgatitjen e ushqimit tuaj.

Ky multicooker vjen me një certifikatë energjie A+++, tregues i një konsumi të ulët të energjisë dhe respektim të mjedisit. Fuqia e tij prej 1000 W siguron gatimin efikas dhe të shpejtë të ushqimit tuaj. Përveç kësaj, një funksion i mbrojtjes së sigurisë për mbinxehjen ndihmon në parandalimin e incidenteve të padëshiruara gjatë përdorimit.

Multicooker Montecasa Pro nuk është vetëm një paisje gatimi – ajo është një ndihmëse e vërtetë kuzhine që mund të mbajë ushqimin të ngrohtë pas përfundimit të gatimit. Temperatura e kontrolluar në 70-80 gradë Celsius siguron që shijet dhe arome të ruhen në mënyrë optimale derisa të jeni gati të servironi.

Për të mësuar më shumë dhe për të blerë Multicooker Montecasa Pro, ju lutem vizitoni faqen zyrtare të TopSeller online dhe eksploroni të gjitha mënyrat e përfitimit nga kjo paisje e shkëlqyer gatimi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multicooker Montecasa pro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x