My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Plitke Dsp KD5033

6,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqia 2000W
Menyra e gradimit me kohe dhe grade
Funksionim me touch
Ekran LED
Madhesia e produktit: 294*374*66mm.
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , , ,

Description

Plitke Dsp KD5033 është një pajisje e fuqishme dhe e përsosur për kuzhinat moderne. Me një fuqi të mrekullueshme prej 2000W, kjo plitke është e përshtatshme për gatim të shpejtë dhe efikas, duke e bërë të përsosur për gatim në kohën e ditës së shpejtë ose për përgatitjen e ushqimit për një grup të madh.

Menyra e gradimit me kohe dhe grade është një veçori thelbësore e kësaj plitkeje. Ju keni mundësinë të përcaktoni temperaturën dhe kohën e gatimit në mënyrë të përsosur për recetat tuaja të preferuara. Kjo është ideale për gatimin e ushqimit në temperaturë të caktuar ose për të arritur rezultate të përsosura në çdo gatim.

Për të bërë përdorimin e saj më të lehtë, plitka DSP KD5033 vjen me një panel ndezjeje me ekran LED. Kjo ju lejon të ndiqni dhe kontrolloni temperaturën dhe kohën e gatimit në një mënyrë të thjeshtë dhe të qartë. Nuk do të keni më probleme për të kuptuar se çfarë po ndodh gjatë procesit të gatimit.

Për sa i përket dimensioneve, plitkeja ka një madhësi të përshtatshme prej 294*374*66mm, që e bën të lehtë për tu vendosur në kuzhinën tuaj pa marrë shumë hapësirë. Kjo është e përshtatshme për kuzhinat e vogla dhe të mesme.

Për të mësuar më shumë rreth kësaj plitkeje dhe për të parë gamën e produkteve të tjera të ofruara, ju mund të vizitoni home page-n tonë në TopSeller online. Ne ofrojmë zgjidhje cilësore dhe të përsosura për nevojat tuaja të gatimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Plitke Dsp KD5033”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x