My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Plitke dyshe Dsp KD4050

Original price was: 5,000 L.Current price is: 4,500 L.

Te dhena per produktin:

 Fuqia 1000W/1500W
 Termostat mbrojtes nga mbinxehja
 Drite treguese ON/OFF
 Diametri i pianurës: 18,5 dhe 15,5 cm

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Plitke dyshe Dsp KD4050 është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një mjet të fuqishëm dhe të besueshëm për gatimin në shtëpi. Ky produkt vjen me një fuqi që arrin 1000W në nivelin e dyshes më të madhe dhe 1500W në nivelin e dytë të dysheve, duke ju mundësuar të gatuani shpejtë dhe lehtësisht.

Një nga pikat e forta të kësaj plitjeje është termostati i mbrojtjes nga mbinxehja, i cili siguron që temperatura të kontrollohet automatikisht për të shmangur çdo rrezik të mbinxehjes. Kjo e bën këtë produkt të sigurtë dhe të përdorshëm për çdo person që do ta përdorë atë.

Drita treguese ON/OFF është një detaj i ndërlikuar që e bën përdorimin e plitkes shumë të thjeshtë. Ju mund ta kontrolloni lehtësisht statusin e plitkes dhe ta ndizni ose fikni atë sipas nevojës. Kjo është një veçori e rëndësishme që e bën përdorimin e produktit shumë të përdorshëm.

Plitka ka dy piana me diametër të ndryshëm, 18,5 cm dhe 15,5 cm, që ju japin mundësinë për të përdorur dyshe të ndryshme dhe të gatuani ushqim të shumëllojshëm. Kjo e bën atë ideale për gatimin e çdo gjëje, nga pjata të thjeshta deri te gatimet më të komplikuara.

Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë produkt të shkëlqyer, vizitoni faqen tonë të internetit në TopSeller online, ose shfletoni kategorinë perkatse për të zbuluar më shumë zgjedhje të tjera të ngjashme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Plitke dyshe Dsp KD4050”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x