My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Plitke me induksion Dsp KD5049

6,000 L

Te dhena per produktin:

Plitke e cila fiket automatikisht kur nuk ka ene mbi te
Ruan nxehtesine per disa minuta pasi eshte fikur.
Fuqia 2000W
Me 8 nivele nxehtesie
Permasat 26*29cm
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Plitke me induksion Dsp KD5049 është një pajisje e mrekullueshme dhe moderne për gatimin e ushqimit në mënyrë të shpejtë dhe efikase. Ky produkt ofron një përvojë të kuzhinës më të lehtë dhe të sigurtë, duke sjellë teknologjinë më të fundit të induksionit në shtëpinë tuaj.

Një nga karakteristikat më të shquara të kësaj plitke është aftësia e saj për të fikur automatikisht kur nuk ka enë mbi të. Kjo siguron që energjia të mos humbet kot dhe jep një ndihmë të çmuar për mjedisin. Përveç kësaj, pasi keni përfunduar gatimin, DSP KD5049 do të ruajë nxehtësinë për disa minuta, duke e mbajtur ushqimin tuaj të ngrohtë derisa të jeni gati për të shërbyer.

Me një fuqi prej 2000W, kjo plitke ofron performancë të jashtëzakonshme, duke e ngrohur enën tuaj me shpejtësi dhe lehtësi. Në total, ofron 8 nivele nxehtësie që ju lejojnë të përshtateni sipas llojit të ushqimit dhe preferencave tuaja. Kjo do të thotë që mund të gatini çdo gjë, nga ushqimi i shpejtë për të gjithë familjen deri te gatime më komplekse dhe të detajuara.

Përmasat e DSP KD5049 janë 26 * 29 cm, duke e bërë të përshtatshme për të gatuar enë të ndryshme dhe për të përdorur në hapësirën tuaj të kuzhinës. Kjo plitke e fuqishme dhe e inteligjencës së lartë është e sigurtë për përdorim dhe do të sjellë një nivel të ri të lëvizshmërisë dhe efikasitetit në kuzhinën tuaj.

Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë produkt të mrekullueshëm, ju lutem vizitoni home page tonë zyrtare në TopSeller online. në kategorinë e plitkave me induksion. Ky është momenti për të përmirësuar përvojën tuaj të gatimit dhe për të eksploruar teknologjinë më të fundit në kuzhinën tuaj!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Plitke me induksion Dsp KD5049”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x