My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Shtrydhese agrumesh Dsp KJ1002

2,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 40W

Me nje kapacitet te vellimit te gotes 1 liter

Me nje pajisje te shpejte te shtypjes

Mund te shtrydhni portokallin ,manderinen ose limonin

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Out of stock

Description

Shtrydhese agrumesh Dsp KJ1002 është një pajisje inovative që sjell më shumë freski dhe shijesh në çdo ditë. Me një fuqi prej 40W, kjo shtrydhese e fuqishme ofron një përformancë të jashtëzakonshme për të shtrydhur frutat tuaja të preferuara të agrumeve.

Kapaciteti i saj i vellimit të gotës prej 1 litri e bën atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për familjet e mëdha ose për rrethet sociale. Pavarësisht se çfarë preferencash keni, kjo shtrydhese ju lejon të përgatisni një sërë pijeve të shijshme dhe të shëndetshme nga frutat e freskëta.

Përfitoni nga avantazhet e pajisjes së shpejtë të shtypjes që vjen me këtë shtrydhese. Përdorimi i saj është i lehtë dhe efikas, duke përfshirë një proces të shpejtë të shtrydhjes që ju lejon të merrni një gotë të shijshme në një kohë rekord.

Ky produkt është veçanërisht i dizajnuar për të përpunuar frutat e ndryshme të agrumeve, përfshirë portokallin, manderinen dhe limonin. Me Shtrydhësen e Agrumesh Dsp KJ1002, nuk do të keni më pengesa për të përgatitur ushqime të shijshme dhe pije të pasura me vitaminë.

Vizitoni faqen e internetit të Dsp për të mësuar më shumë rreth kësaj shtrydheseje të shkëlqyeshme dhe për të eksploruar gamën e plotë të produkteve të tjera të kuzhinës. Përmes TopSeller online , mund të gjeni më shumë informacione dhe të bëni blerjen tuaj të shtrydhjes së agrumeve për një përvojë të freskët dhe shijes të pasur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtrydhese agrumesh Dsp KJ1002”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x