My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Shtrydhese agrumesh Dsp KJ1049

4,500 L

Te dhena per produktin:

Ndajeni portokallin ne 2 pjese dhe i shtrydhni te dy gjysmat njekohesisht

Fuqia 90W

Kapaciteti i kupes 0.5 Lt

E shoqeruar me nje gote plastike ne paketim

Shtrydh 6 portokall në 60 sekonda

Out of stock

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtrydhese agrumesh Dsp KJ1049”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x