My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Shtrydhese agrumesh Dsp KJ1052

4,500 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 85 W

Me nje pajisje te shpejte te shtypjes

Mund te shtrydhni portokallin ,manderinen ose limonin

Filtër çeliku inox

 

 

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Shtrydhese agrumesh Dsp KJ1052 është një pajisje e fuqishme me një kapacitet prej 85 W, e dizajnuar për t’ju ofruar një mënyrë të shpejtë dhe efikase për të shtrydhur agrumet tuaja të preferuara. Kjo pajisje është një partner i shkëlqyer për ata që duan të përgatisin lëngje të freskëta dhe të shijshme në mënyrë të menjëhershme.

Një nga avantazhet kryesore të kësaj shtrydheseje është shpejtësia e saj e shtypjes. Përdoruesit mund të shtrydhin portokallin, mandarinën ose limonin me lehtësi dhe në mënyrë të shpejtë, duke e bërë këtë proces të thjeshtë dhe të këndshëm. Me Dsp KJ1052, ju do të keni lëng të freskët në dorën tuaj në çdo kohë, pa munduar shumë.

Pajisja është e pajisur me një filtar çeliku inox të cilin mund ta hiqni dhe pastrojni me lehtësi pas përdorimit. Ky filtar siguron që lëngu të jetë pa plehra dhe të jetë i pastër dhe i shijshëm. Përvoja e përdorimit është e thjeshtë dhe e rehatshme, dhe ju do të gjeni këtë pajisje të dobishme në kuzhinën tuaj çdo ditë.

Për të mësuar më shumë rreth Shtrydheses  Dsp KJ1052 dhe për të blerë këtë produkt, ju mund të vizitoni faqen e tyre zyrtare në TopSeller online. Kjo pajisje do të bëjë jetën tuaj më të lehtë kur bëhet fjalë për përgatitjen e lëngjeve të freskëta dhe është një investim i shkëlqyer për të bërë kuzhinën tuaj më funksionale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtrydhese agrumesh Dsp KJ1052”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x