My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Shtrydhese frutash Dsp KJ3070

Original price was: 15,000 L.Current price is: 12,000 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia: 150 W
Aksesoret: Furçe pastrimi,2 gota lengu
Shpejtesia e rrotullimit: 18000 rpm
Depozita e lengut: 0.5 L

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Shtrydhese frutash Dsp KJ3070 është një mjet i fuqishëm dhe i përsosur për të përgatitur lëngje të freskëta dhe të shijshme në mënyrë të thjeshtë dhe efikase. Me një fuqi prej 150 W, kjo shtrydhese frutash është në gjendje të përballen lehtësisht me fruta dhe perime të ndryshëm, duke ekstraktuar lëngun e tyre me një lehtësi të mahnitshme.

Kyjo Shtrydhese frutash Dsp KJ3070 vjen me aksesore të rëndësishme që bëjnë përvojën e shtrydhjes më të lehtë dhe të këndshme. Përveç shtrydhësit kryesor, në paketë gjendet një furçë pastrimi e dedikuar që ju mundëson të pastroheni më lehtë pjesët e pajisjes pas përdorimit. Përveç kësaj, të dyja gotat e lëngut të përfshira janë një përfitim i jashtëzakonshëm, duke ju mundësuar të servironi lëngjet tuaja të shijshme menjëherë pas përfundimit të shtrydhjes.

Shpejtësia e rrotullimit prej 18000 rpm është një avantazh kryesor i kësaj shtrydheseje. Kjo shpejtësi e lartë bën që ekstraktimi i lëngjeve të jetë i shpejtë dhe efikas, duke ruajtur shijen dhe vitaminat e perimeve dhe frutave të përdorura.

Depozita e lëngut me kapacitet prej 0.5 L është e mjaftueshme për të përgatitur një sasi të konsiderueshme të lëngjeve për tërë familjen. Kjo depozitë është e lehtë për tu hequr dhe pastruar pas përdorimit.

Për të marrë më shumë informacion dhe për të blerë shtrydhësen frutash Dsp KJ3070, vizitoni faqen e internetit të TopSeller online. Ky produkt ofron një mënyrë të shkëlqyer për të marrë lëngje të shijshme dhe të pasura me vitamina në mënyrë të lehtë dhe të shpejtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtrydhese frutash Dsp KJ3070”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x