My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Shtrydhese frutash Sokany

4,000 L

Te dhena per produktin:

 2 nivele shpejtesie e krijuar per fortesi te ndryshme
 Site inox per kullimin sa me te mire te lengut
 Depozite per mbajtjen e tulit te frutave
 Gote 800ml
Fuqia: 800 W
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Shtrydhese frutash Sokany është një pajisje e përkryer për të shijuar shurupat e freskët të frutave të preferuara, duke ofruar një përvojë të shijshme dhe të shëndetshme. Ky produkt i inovuar është projektuar me kujdes për të plotësuar nevojat tuaja të shtrydhes së frutave dhe për të siguruar një eksperiencë të paharrueshme në përdorim.

Sokany ka dy nivele të shpejtësisë, të cilat mund të përshtaten me forcat e ndryshme të shtrydhes. Kjo vjen në ndihmë të përdoruesve për të zgjedhur shpejtësinë e duhur për frutat e tyre të preferuara. Nivelet e ndryshme të shpejtësisë sigurojnë që të gjitha llojet e frutave të presin maksimumin e tyre për shurupin më të mirë.

Për të siguruar një kullim të paqëndrueshëm të lengut të frutave, Sokany është pajisur me sita inox. Këto sita janë të cilësisë së lartë dhe ndihmojnë në bartjen e lengut në mënyrë të shkëlqyeshme, duke e bërë procesin e shtrydhes së frutave më të lehtë dhe më efikas.

Përmbajtja e depozitave të këtij shtrydhësi është e mjaftueshme për të mbajtur një sasi të konsiderueshme të tulit të frutave. Kjo do të thotë që ju mund të shtrydheni shumë fruta pa nevojitur të bëni shpesh zbrazjen e depozitave. Kjo është një avantazh i madh për ata që duan të shurupojnë më shumë sasi në një kohë.

Për më tepër, goteja e përfshirë ka një kapacitet prej 800ml, duke bërë kështu të lehtë shërbesën dhe servirjen e shurupit të freskët të frutave.

Me fuqinë e tij prej 800 W, Sokany është në gjendje të përballojë me lehtësi shtrydhjen e frutave më të ngurta dhe më të mëdha. Kjo e bën atë një zgjedhje të shkëlqyer për të përdorur çdo ditë.

Për të mësuar më shumë rreth këtij produkti dhe për të blerë një kopje për veten tuaj, vizitoni faqen zyrtare në TopSeller online. ose shfletoni kategorinë e shtrydhësve të frutave. Sokany është zgjedhja e duhur për të bërë shurupat e frutave të tuaja më të shijshme dhe më të shëndetshme kurrë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtrydhese frutash Sokany”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x