My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Thekese buke Dsp KC2046

3,500 L

Te dhena per produktin:

Fuqia: 1200-1400 W
Me 2 vende per thekjen e 4 fetave buke te njetrajtshme ne dy anet
Ngritja automatike dhe mbyllja automatike
Me 7 nivele te ndryshme per thekje te bukes sipas deshires suaj
Materiali i brendshem i thekeses Stainless Steel
Me kohemates dixhital

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Thekese buke Dsp KC2046”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x