My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Thekëse Buke RAF R.263

2,000 L

Te dhena per produktin:

  • Fuqia: 650 W
  • Dy vende për thekjen e bukës
  • Permasat janë 16cm dhe 20cm
  • Lehtësisht e pastrueshme
  • Nxeh fetat e bukës njelloj
  • Me 5 nivele nxehtësie
  • Përshpejton procesin
  • Ngritja automatike dhe mbyllja automatike
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Jeni në kërkim të një thekëse buke RAF per tu shtuar ne kuzhinen tuaj?

Produkti i ri në treg, Thekëse Buke Raf R.263, është mënyra e re dhe moderne për të gatuar bukën tuaj në mënyrën më të shijshme dhe më efikase. Kjo thekëse buke vjen me një fuqi prej 650 W, e cila garanton një performancë të përsosur dhe të qëndrueshme. Nuk ka më nevojë për të pritur që buka të theket në mënyra të ndryshme – me këtë thekëse, mund të përgatisni dy feta buke njëherësh, duke i thekur ato njëlloj në të dyja anët.

Një nga veçoritë më të rëndësishme të Thekëses Buke Raf R.263 është sistemi i saj i ngritjes dhe mbylljes automatike. Kjo do të thotë se nuk do të keni më nevojë të shqetësoheni për bukën tuaj që digjet ose thekohet më shumë seç duhet. Thjesht vendosni fetat e bukës, përcaktoni nivelin e thekjes që dëshironi dhe lini thekësen të punojë. Kur buka është gati, ajo do të ngritet automatikisht, duke ju lejuar të shijoni thekjen perfekte çdo herë.

Thekëse buke RAF jo vetëm që do të përmirësojë përvojën tuaj të thekjes së bukës, por do të shtojë gjithashtu një prekje elegante në kuzhinën tuaj. Me dizajnin e saj modern dhe të sofistikuar, thekëse buke Raf R.263 është një shtesë e bukur që përshtatet me çdo stil dekorimi.

Për më shumë informacion rreth produkteve qe ne disponojme, vizitoni TopSeller online. Atje do të gjeni informacione me shume rreth gjithe produkteve tona, si dhe mundësite e blerjejeve online.

Nese jeni nje person qe kuzhina ju jep kenaqesi, mos humbisni produktet tona për të përmirësuar përvojën tuaj të gatimit në kuzhinë. Përgatitjen e bukës nuk do të jetë kurrë e njëjtë pasi të keni provuar kete thekese buke! Gjithashtu, nese po kerkoni nje opsion tjeter thekese buke mund te shikoni produktin e linkuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Thekëse Buke RAF R.263”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x