My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tost 3/1 Dsp KC1209

4,500 L

Te dhena per produktin:

Fuqi : 750W

Permasat e pllakave : 23×13.3 cm

3 lloje pllakash qe hiqen dhe nderrohen

Veshje qe nuk ngjit

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Tost 3/1 Dsp KC1209 është një pajisje e fuqishme dhe e përdorshme për gatimin e tosteve të shijshme dhe të freskëta. Me një fuqi prej 750W, kjo toster ofron performancë të shkëlqyer për të përgatitur shpejt toste të ëmbla dhe të shëndetshme. Me permasat e pllakave prej 23×13.3 cm, kjo toster ju lejon të përgatitni toste të mëdha dhe të hollësishme me lehtësi.

Një nga veçoritë më të rëndësishme të Tost 3/1 Dsp KC1209 është mundësia për të përdorur 3 lloje të ndryshme pllakash. Kjo do të thotë se mund të përgatisni toste tradicionale, toste me copa të trasha, dhe toste të hollësishme sipas dëshirës tuaj dhe të familjes suaj. Ky nivel i fleksibilitetit e bën këtë toster një zgjedhje ideale për të përmbushur preferencat e të gjithëve.

Veshja e pllakave të këtij tosteri është projektuar me kujdes për të parandaluar ngjitjen e ushqimit, duke e bërë të lehtë për tu pastruar dhe mbajtur të pastër. Kjo është një karakteristikë e rëndësishme që e bën të përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Për të mësuar më shumë rreth Tost 3/1 Dsp KC1209 dhe për të parë gamën e produkteve të tjera të ofruara nga kompania jonë, ju lutemi vizitoni faqen tonë zyrtare të internetit në [TopSeller online. Me cilësinë dhe performancën e saj të shkëlqyeshme, ky toster do të bëjë gatimin e tosteve një përvojë të shijshme dhe të thjeshtë për ju dhe të dashurit tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tost 3/1 Dsp KC1209”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x