My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Toster Hoffman

3,000 L

Te dhena per produktin:

Pllaka ne forme grille me veshje qe nuk ngjisin
Fuqia: 900 W
Me drite qe tregon ndezjen dhe momentin e pergatitjes per tu perdorur
Permasat e pllakes : 28.5 x 15.2 cm

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Out of stock

Description

Toster Hoffman është një pajisje e shkëlqyer për ato ditë kur dëshironi të përgatisni një mëngjes të shpejtë dhe të shijshëm. Me pllakën e tij në formë grille dhe veshjen që nuk ngjisin, ky toster është i dizajnuar për të krijuar tosta të shijshëm dhe me një pamje të bukur.

Një nga veçoritë më të rëndësishme të këtij tosteri është fuqia e tij prej 900 W, e cila lejon ndezjen dhe përgatitjen e shpejtë të toast-ave tuaj. Me këtë toster, nuk do të duhet të prisni shumë kohë për të përgatitur mëngjesin tuaj të parë të ditës. Për më tepër, dritat e tij tregonëse tregojnë ndezjen dhe momentin e pergatitjes, duke ju lejuar të kontrolloni sa do të dure toast-at tuaj.

Pllaka në formë grille është e ideuar për të krijuar linja të bukura dhe të hollë të gatimit në tosta tuaj. Pllaka ka një madhësi prej 28.5 x 15.2 cm, duke ju mundësuar të përgatisni toast-at e mëdhenj ose të vegjël, sipas preferencave tuaja.

Ky toster është i përshtatshëm për çdo kuzhinë dhe sigurisht që do të shtojë një element të veçantë në pajisjet tuaja kuzhinore. Për më shumë informacion rreth Tosterit Hoffman dhe për të blerë këtë produkt të shkëlqyer, vizitoni faqen e kategorisë së tostereve në faqen tonë zyrtare të internetit TopSeller online. Të bëni mëngjesin tuaj më të mirë dhe më të shpejtë nuk ka qenë kurrë më i lehtë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Toster Hoffman”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x