My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tundese qumeshti 7L

3,800 L

Te dhena per produktin:

Kjo pajisje ben “rrahjen “ e qumeshtit deri sa ai te ajkoset .
Punon me korent, 25W .
Ena e paster prej alumini dhe inoksi si dhe mekanizmi e bejne shume te shpejtë ketë proces

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Tundese qumeshti 7L është një pajisje e shkëlqyer për të përgatitur dhe shijuar qumështin e freskët në mënyrë të thjeshtë dhe efikase. Ky produkt inovativ është projektuar me teknologji të avancuar për të rrahur qumështin me lehtësi dhe shpejtësi, duke e bërë këtë proces të kënaqshëm dhe të këndshëm për të gjithë ata që e përdorin.

Tundesa punon me një fuqi të dobishme 25W, duke e bërë të përshtatshme për përdorim të përditshëm në kuzhinën tuaj. Më shumë se kaq, ena e tundesës është e paster dhe e konstruktuar prej alumini dhe inoksi, që i jep siguri dhe qëndrueshmëri. Ky materia e cila është përdorur gjithashtu lejon shpërndarjen e ngrohjes në mënyrë të barabartë në të gjithë qumështin, duke e bërë atë akoma më të këndshëm dhe të shijshëm.

Me mekanizmin e tundesës qumështi 7L, ju do të keni mundësinë për të rrahur qumështin tuaj në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë, ndihmuar nga fuqia e korentit. Kjo pajisje është e thjeshtë për t’u përdorur dhe bën që përvoja juaj në gatim të jetë më e lehtë dhe më efikase.

Për të mësuar më shumë rreth Tundesës së qumështit 7L dhe për të blerë këtë produkt të shkëlqyer, ju mund të vizitoni faqen e internetit të kompanisë tonë në TopSeller online për informacione të detajuara dhe oferta ekskluzive. Zbulojeni shijen e qumështit të freskët me Tundesën qumështi 7L dhe përmirësoni eksperiencën tuaj në gatim!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tundese qumeshti 7L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x