My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Zierese vezesh Dsp KA5001

2,200 L

Te dhena per produktin:

Fuqia 350 W

Me hapesire per 7 kokrra

E shpejte dhe mjaft efektive

Fikje automatike pasi mbaron ujin

Mund te perdoret edhe per skuqjen e vezes

Ne paketim perfshihet edhe gota plastike

Buy Now
Compare

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zierese vezesh Dsp KA5001”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x