My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Kondicioner CANDY 12000BTU

Original price was: 63,000 L.Current price is: 50,000 L.

Te dhena per produktin:

Kujdes : montimi  eshte perfshire ne cmim

Candy CY-12TAIN / CY-12TAOUT

Split inverter 12000 Btu

Kapaciteti ne ftohje: 3.5 KW

Kapaciteti ne ngrohje: 3.6 KW

Klasi i energjise ftohje/ngrohje: A++/A++

Gazi-R32

Sistem Vetpastrimi (self clean)

Qarkullimi i ajrit: 550 m3/h

Temperatura e punes – 15/+48

Niveli zhurmes 24 dB(A)

Kontrolli me WiFi

Permasat njesi e brendshme: 70.8 x 19 x 26.3 cm

Permasat njesi e jashtme: 70 x 24.5 x 54.4 cm

Extra Function :Turbo

Certifikatat CE+Eurovent

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Kondicioner CANDY 12000BTU, një zgjidhje e lartë për klimatizimin dhe ngrohjen e ambienteve tuaja. Ky produkt i larmishëm ofrohet ekskluzivisht nga TopSeller.al dhe është pajisur me teknologjinë më moderne për t’u siguruar një kualitet të jashtëzakonshëm të ajrit brenda shtëpisë ose zyrës suaj.

Kondicioneri CANDY 12000BTU ka një performancë të shkëlqyer falë teknologjisë Split inverter 12000 Btu, duke ofruar një fuqi prej 12000 BTU për t’u përshtatur me mjeshtëri ambienteve të ndryshme. Me kapacitetin e tij të fuqishëm, 3.5 KW për ftohje dhe 3.6 KW për ngrohje, ky klimatizues garanton që ju do të ndiheni të rehatshëm në të gjitha stinët e vitit, duke u siguruar një klimë të përshtatshme sipas preferencave personale.

Përveç kësaj, Kondicioneri CANDY vlerësohet për efikasitetin e tij të lartë energjetik. Me një klase energjie A++ për funksionimin e ftohjes dhe A++ për funksionimin e ngrohjes, ju do të keni kujdesin për mjedisin dhe ndiheni mirë për kontributin tuaj për ruajtjen e burimeve të energjisë.

Një avantazh tjetër i këtij produkti është përfshirja e montimit në cmimin e blerjes. Ky detaj e bën blerjen tuaj të jashtëzakonshme dhe praktike. Montimi është i thjeshtë dhe i lehtë, falë instruksioneve të detajuara të bashkuara me produktin dhe përdorimit të paisjeve të nevojshme për instalimin.

Mos hezitoni të përmirësoni cilësinë e ajrit në ambientin tuaj me Kondicionerin CANDY 12000BTU nga TopSeller. Kualiteti i garantuar, efikasiteti energjetik i lartë dhe montimi i përfshirë në cmim e bëjnë këtë produkt një zgjidhje të shkëlqyer për ju dhe familjen tuaj. Merrni një Kondicioner CANDY 12000BTU sot dhe sigurojini vetes një ambient të përsosur për të kaluar çdo ditë!

Gjithashtu nëse dëshironi ta bëni shtëpinë tuaj më të plotë dhe të përshtatshme për nevojat tuaja vizitoni  Top Seller Shtëpia.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kondicioner CANDY 12000BTU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x