My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Kondicioner CANDY 18000BTU

Original price was: 90,000 L.Current price is: 73,000 L.

Te dhena per produktin:

Kujdes : montimi  eshte perfshire ne cmim

Candy CY-18TAIN /CY-18TAOUT

Split Inverter 18000 Btu

Kapaciteti ne ftohje: 5.0 KW

Kapaciteti ne ngrohje: 5.2 KW

Klasi i energjise ftohje/ngrohje: A++/A++

Gazi-R32

Sistem Vetpastrimi (self clean)

SCOP:6.1/4

Qarkullimi i ajrit: 700 m3/h

Temperatura e punes – 15/+48

Niveli zhurmes 28 dB(A)

Kontrolli me WiFi

Permasat njesi e brendshme: 86.5 x 20 x 29 cm

Permasat njesi e jashtme: 80 x 27.5 x 55.3 cm

Extra Function :Turbo

Certifikatat CE+Eurovent

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Kondicioneri Candy CY-18TAIN / CY-18TAOUT Split Inverter 18000 BTU –  një zgjidhje e fuqishme dhe efikase për ftohjen dhe ngrohjen, e projektuar për të ofruar kënaqësi të pabarabartë në çdo hapësirë banimi apo zyre.

Candy CY-18TAIN/CY-18TAOUT është një makinë klimatizuese Split Inverter 18000 BTU, e cila sjell një kapacitet të fuqishëm të ftohjes prej 5.0 KW dhe kapacitet të ngrohjes prej 5.2 KW. Me një efikasitet të shkëlqyeshëm, ky kondicioner ka një vlerësim A++ për ftohjen dhe A++ për ngrohjen, duke e bërë atë një zgjedhje të sjellshme ndaj mjedisit dhe një mjet i shkëlqyeshëm për të reduktuar shpenzimet e energjisë.

Përdorimi i agjentit të ftohjes Gazi-R32 ndihmon në tërheqjen e vëmendjes ndaj shqetësimeve për mjedisin, duke ndikuar ndjeshëm më pak në shtresën e ozonit. Sistemi Vetpastrimi (self clean) i jep këtij kondicioneri një përparësi të dyfishtë – shmangjen e kujdesit të rregullt për pastrimin dhe sigurimin e ajrit të freskët dhe të pastër gjatë përdorimit.

SCOP-i i avancuar (Koeficienti Sezonik i Performancës) i 6.1 për ngrohjen dhe 4 për ftohjen, e bën të mundur që kjo makinë të japë performancë të shkëlqyeshme në kushte të ndryshme klimatike. Qarkullimi i ajrit prej 700 m3/orë shpërndan shpejt ajrin e kondicionuar nëpër dhomë, duke krijuar një ambient të këndshëm dhe të përshtatshëm për përdoruesin.

Temperatura e punës në gamën e gjerë të -15°C deri në +48°C tregon që kjo makinë është e përshtatshme për t’u përdorur gjatë gjithë vitit, në kushte të ndryshme klimatike. Niveli i ulët i zhurmës, vetëm 28 dB(A), siguron një ambient të qetë dhe të paqëndrueshëm për t’u punuar, pushuar ose fjetur pa ndërprerje.

Një prej veçorive të shquar është kontrolli me WiFi, që ju mundëson të kontrolloni klimatizuesin nga distanca, përmes pajisjeve tuaja të smartfonit ose tabletës. Përmasat e brendshme prej 86.5 x 20 x 29 cm dhe të jashtme prej 80 x 27.5 x 55.3 cm e bëjnë të lehtë instalimin dhe pozicionimin në ambientin tuaj.

Funksioni Extra Turbo ju jep një zgjidhje të menjëhershme për ftohjen ose ngrohjen, duke garantuar që do të arrini komoditetin e dëshiruar shpejt.

Montimi është një përfitim i shtuar që bën këtë produkt të shkëlqyeshëm për klientët tanë. Vizitoni TopSeller online për të bërë këtë kondicioner tuajin.

Nëse dëshironi ta bëni shtëpinë tuaj më të plotë dhe të përshtatshme për nevojat tuaja mos e lini këtë mundësi t’ju iki nga duart.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kondicioner CANDY 18000BTU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x