My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Kondicioner CANDY 24000BTU

Original price was: 110,000 L.Current price is: 95,000 L.

Te dhena per produktin:

Kujdes: Montimi  eshte perfshire ne cmim

Candy CY-24TAIN / CY-24TAOUT

Split inverter 24000 Btu

Kapaciteti ne ftohje: 6.1 KW

Kapaciteti ne ngrohje: 6.4 KW

Klasi i energjise ftohje/ngrohje: A++/A+

Gazi-R32

Sistem Vetpastrimi (self clean)

Qarkullimi i ajrit: 1000 m3/h

Temperatura e punes – 15/+48

Niveli zhurmes 38 dB(A)

Kontrolli me WiFi

Permasat njesi e brendshme: 100.8 x 22.5 x 31.8 cm

Permasat njesi e jashtme: 80 x 27.5 x 55.3 cm

Extra Function :Turbo

Certifikatat CE+Eurovent

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Kondicioneri Candy CY-24TAIN / CY-24TAOUT është një zgjidhje e fuqishme dhe efikase për klimatizimin e ambjentit tuaj. Ky kondicioner split inverter, me kapacitet prej 24000 Btu, ofron kapacitet ftohjeje prej 6.1 KW dhe kapacitet ngrohjeje prej 6.4 KW. I certifikuar me klasën e energjisë A++ për ftohje dhe A+ për ngrohje, ky kondicioner ju garanton efikasitet energjetik dhe performancë të lartë.

Veçoritë unike të kondicionerit Candy përfshijnë sistem vetpastrimi (self clean), i cili siguron një ambient të pastër dhe të shëndetshëm, dhe një qarkullim ajri prej 1000 m3/h, i cili garanton freski të barabartë në të gjithë ambjentin. Temperatura e punës varion nga -15 deri në +48, duke e bërë këtë pajisje të përshtatshme për çdo klimë.

Kontrolli me Wi-Fi është një tjetër veçori e dobishme që ofron ky kondicioner. Ju mund të rregulloni temperaturën e ambjentit tuaj në mënyrë të thjeshtë dhe të përshtatshme nga distanca. Kjo, së bashku me funksionin e mëtejshëm Turbo, ju jep më shumë kontroll mbi klimatizimin e ambjentit tuaj.

Ky kondicioner ka permasat e njesise së brendshme 100.8 x 22.5 x 31.8 cm dhe permasat e njesise së jashtme 80 x 27.5 x 55.3 cm, i cili është i dizajnuar për t’u përshtatur lehtësisht në çdo ambient.

Duke blerë kondicionerin Candy, ju merrni edhe vlerën e shtuar të montimit të përfshirë në çmim, i cili do të kryhet nga ekipi ynë profesional. Ndiqni linkun për të zbuluar më shumë rreth kondicionerit Candy CY-24TAIN / CY-24TAOUT.

 

Nese deshironi te dini me shume rreth kondicionereve tone, ose kerkoni te blini produkte te tjera te kategorive si elektroshtepiake, celulare ose tablet, aksesore per makinen, kujdes personal, etj., mund te shikoni webin tone per ofertat dhe produktet qe ne ofrojme!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kondicioner CANDY 24000BTU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x