My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Kondicioner Haier Jade Premium 18000BTU

Original price was: 250,000 L.Current price is: 220,000 L.

Te dhena per produktin:

Kujdes: Montimi Nuk Eshte Perfshire ne Cmim

Pajisje kondicionimi set murale , 18000 btu/h me gaz R32 dhe komandim Wi-Fi.
Kapaciteti ne ftohje: 5.2 kW.
Kapaciteti ne ngrohje: 6.0 kW.
Klasi i energjise ftohje/ngrohje: A+++/A+++.
Self-cleaning
Super IFD
3D auto airflow
Eco-sensor
56C Steri-clean
Self hygiene
Energjia elektrike ne hyrje ne ftohje: 1.4 kW.
Energjia elektrike ne hyrje ne ngrohje: 1.5 kW.
Qarkullimi i ajrit: 900 m³/h.Temp
-15/+53
Niveli zhurmes se pajisjes se brendshme: 16 dB(A).
Niveli zhurmes se pajisjes se jashtme: 51 dB(A).

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Kondicioner Haier Jade Premium 18000BTU – një zgjidhje e shkëlqyeshme për të përmirësuar klimën në shtëpinë tuaj apo në vendin tuaj të punës. Ky kondicioner i fuqishëm me një kapacitet prej 18000 BTU/h është i pajisur me gazin e miqësor ndaj mjedisit R32 dhe ofron kapacitet ftohjeje prej 5.2 kW dhe kapacitet ngrohjeje prej 6.0 kW.

I miratuar me klasën e energjisë A+++ për ftohje dhe ngrohje, ky kondicioner jo vetëm që do të sigurojë një klimë të rehatshme, por do të ndihmojë gjithashtu në kursimin e energjisë. Me energjinë elektrike në hyrje për ftohje dhe ngrohje respektivisht 1.4 kW dhe 1.5 kW, ju do të mund të shijoni një mjedis komod dhe të freskët pa shqetësimin për faturat e larta të energjisë.

Karakteristika e dalluese per kondicioner Haier Jade Premium është mundësia e tij për komandim Wi-Fi. Ky opsion ju lejon të kontrolloni pajisjen tuaj në mënyrë të thjeshtë dhe të përshtatshme nga distanca, duke përmirësuar ndjeshëm përvojën tuaj me këtë pajisje.

Haier Jade Premium ofron gjithashtu një sërë funksionesh të avancuara si “Self-cleaning”, “Super IFD”, “3D auto airflow”, “Eco-sensor”, “56C Steri-clean”, dhe “Self hygiene”. Këto veçori e bëjnë këtë kondicioner jo vetëm efektiv, por edhe higjienik dhe më të shëndetshëm për të gjithë përdoruesit.

Ky kondicioner është i qetë në përdorim me nivelin e zhurmës së pajisjes së brendshme vetëm 16 dB(A) dhe nivelin e zhurmës së pajisjes së jashtme 51 dB(A), duke e bërë atë ideal për ambiente ku qetësia është e rëndësishme.

Vini në vëmendje se montimi nuk është i përfshirë në çmim. Për më shumë informacion rreth vizitoni TopSeller online. Kondicioner Haier Jade Premium është investimi i ardhshëm në komoditetin dhe mirëqenien tuaj në shtëpi apo në vendin e punës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kondicioner Haier Jade Premium 18000BTU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x