My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Kondicioner Haier Tundra Plus 12000BTU

65,000 L

Te dhena per produktin:

Kujdes : montimi nuk  eshte perfshire ne cmim

Pajisje kondicionimi set murale , 12000 btu/h me gaz R32 dhe komandim Wi-Fi.

AS35TADHRA-CL/1U35MEEFRA

Kapaciteti ne ftohje: 3.6 kW.

Kapaciteti ne ngrohje: 3.7 kW

Klasi i energjise ftohje/ngrohje: A+++/A++

Qarkullimi i ajrit: 550 m³/h

Temeratura e punes – 15/+48 SEER/SCOP 6.4/3.23

niveli zhurmes 38 dB(A)

Kontrolli me WiFi

Permasat njesi e brendshme cm 82 x 19.5 x 28

Motori Hitachi

Permasat njesi e jashshme cm 80 x 28 x 55

Certifikatat CE+Eurovent

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Kondicioner Haier Tundra Plus 12000BTU është një pajisje e lartë cilësore që ofron kujdes të përsosur për ambientin tuaj. Ky model vjen me disa karakteristika të veçanta që e bëjnë të njëjtën zgjedhje të shkëlqyer për shtëpitë tuaja. Montimi i këtij kondicioneri nuk është përfshirë në çmimin fillestar, por vlen çdo cent që paguani për të.

Me kapacitetin e tij të fuqishëm në ftohje dhe ngrohje, 3.6 kW dhe 3.7 kW, respektivisht, Ky kondicioner është i aftë të përshtatet me lehtësi me temperaturën e dëshiruar. Kjo e bën atë një zgjedhje të shkëlqyer për të siguruar komfortin termik në çdo stinë të vitit.

Një karakteristikë tjetër e veçantë është klasi i energjisë së lartë, A+++/A++, që do të ndihmojë në ruajtjen e energjisë dhe në zvogëlimin e faturave të energjisë. Qarkullimi i ajrit në 550 m³/h siguron një shpërndarje të barabartë të ajrit në dhomë, duke krijuar një ambient të përsosur për t’u qëndruar.

Kondicioneri Haier Tundra Plus vjen gjithashtu me komandim Wi-Fi, duke ju lejuar të kontrolloni temperaturën dhe funksionet e tij nga telefoni juaj inteligjent. Kjo është një karakteristikë e rëndësishme që ju lejon të përshtateni ambientin tuaj përpara se të arrini në shtëpi.

Nëse është rëndësia e reduktimit të zhurmës, ky kondicioner ofron një niveli të ulët të zhurmës në vetëm 38 dB(A), duke siguruar që ju të keni një ambient të qetë dhe të rehatshëm.

Përmasat e tij të brendshme janë 82 x 19.5 x 28 cm, ndërsa përmasat e jashtme janë 80 x 28 x 55 cm, duke e bërë të përshtatshëm për shumicën e dhomave. Motori i përdorur në këtë kondicioner është Hitachi, një markë e njohur për cilësinë dhe qëndrueshmërinë e saj.

Gjithashtu, ky kondicioner është i certifikuar me CE dhe Eurovent, siguruar që është i sigurt dhe i përputhshëm me standardet e ndërkombëtara të cilësisë.

Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë produkt, ju mund të vizitoni TopSeller online ose faqen e kategorisë së kondicionerëve. Kondicioneri Haier Tundra Plus është një zgjedhje e shkëlqyer për të siguruar komfortin dhe cilësinë e ajrit në shtëpinë tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kondicioner Haier Tundra Plus 12000BTU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x