My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Kondicioner Haier Tundra Plus 18000BTU

Original price was: 120,000 L.Current price is: 100,000 L.

Te dhena per produktin:

Kujdes : montimi nuk  eshte perfshire ne cmim

Pajisje kondicionimi set murale , 18000 btu/h me gaz R32 dhe komandim Wi-Fi.

AS50TDDHRA-CL/1U50MEEFRA

Kapaciteti ne ftohje: 5 kW.

Kapaciteti ne ngrohje: 5.2 kW

Klasi i energjise ftohje/ngrohje: A+++/A++

Qarkullimi i ajrit: 900 m³/h

Temeratura e punes – 15/+48 SEER/SCOP 6.1/3.41

niveli zhurmes 44 dB(A)

Kontrolli me WiFi

Permasat njesi e brendshme cm 100.8 x 22.5 x 31.8

Motori Hitachi

Permasat njesi e jashshme cm 80 x 28 x 55

Certifikatat CE+Eurovent

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Out of stock

Description

Kondicioneri Haier Tundra Plus 18000BTU është një pajisje kondicionimi set murale e fuqishme dhe e përshtatshme për të krijuar një mjedis të këndshëm të temperaturës në shtëpinë tuaj. Ky kondicioner është një produkt i cilësisë së lartë nga marka e njohur Haier dhe ofron një gamë të gjerë të karakteristikave të përparuara.

Përmasat e njesisë së brendshme janë 100.8 x 22.5 x 31.8 centimetra, duke e bërë atë të përshtatshme për montim në mur. Ndërkohë, përmasat e njesisë të jashtme janë 80 x 28 x 55 centimetra, që ju jep mundësinë për ta vendosur atë në një vend të përshtatshëm jashtë shtëpisë tuaj.

Ky kondicioner ka një kapacitet të fuqishëm në ftohje prej 5 kW dhe kapacitet në ngrohje prej 5.2 kW, duke e bërë atë një zgjedhje të përshtatshme për të rregulluar temperaturën në çdo stinë të vitit. Për më tepër, ai ka një klase energjie të lartë, A+++/A++, që do të ndihmojë në uljen e konsumit të energjisë dhe kostos së energjisë elektrike.

Një karakteristikë e rëndësishme e këtij kondicioneri është kontrolli me WiFi, i cili ju lejon të kontrolloni dhe të rregulloni temperaturën nga larg përmes aplikacionit të dedikuar në telefonin tuaj inteligjent. Kjo është e dobishme për të siguruar që shtëpia juaj të jetë e ngrohtë ose e ftohtë kur të duhet, përpara se të arrini aty.

Përveç kësaj, ky kondicioner vjen me një motor Hitachi të cilin e njohim për cilësinë dhe qetësinë e tij në punë. Niveli i zhurmës është relativisht i ulët, me 44 dB(A), duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për zonat ku qetësia është e rëndësishme.

Gjithashtu, është e rëndësishme të theksohet se montimi nuk është i përfshirë në çmim të kondicionerit, kështu që ju do të duhet të paguani shtesë për montimin e tij.

Për më shumë informacione dhe për të blerë Kondicionerin Haier Tundra Plus 18000BTU, ju mund të vizitoni faqen zyrtare të produktit në TopSeller online ose të shihni më shumë produkte të ngjashme në kategorinë e kondicionerëve të tyre. Ky kondicioner është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të siguruar komfortin tuaj termik në shtëpinë tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kondicioner Haier Tundra Plus 18000BTU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x