My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Aeroterm qeramike RAF R.1186

3,500 L

Te dhena per produktin:

Ngrohes me pllaka qeramike
Fuqia -1800 W
Zona e ngrohjes deri ne 25 metra katror
Rrotullohet 90 grade

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Aeroterm qeramike RAF R.1186 është një pajisje e fuqishme dhe e efektshme për ngrohjen e ambienteve të ndryshme. Ky ngrohes me pllaka qeramike ofron një fuqi prej 1800 W, e cila e bën atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për të ngrohur ambiente të vogla dhe të mesme.

Zona e ngrohjes së këtij aerotermi arrin deri në 25 metra katror, duke siguruar që ju të keni një ambient të ngrohtë dhe të këndshëm në një periudhë të shkurtër kohore. Ky produkt është ideal për shtëpitë private, zyrat, dhe ambiente të tjera të ngjashme.

Një nga veçoritë më të rëndësishme të këtij aerotermi është aftësia e tij për të rrotulluar 90 gradë. Kjo do të thotë që ju mund ta ndërroni drejtimin e ngrohjes sipas nevojës, duke e bërë atë më të përshtatshëm për hapësirën tuaj. Ky funksion i veçantë është i dobishëm sidomos nëse dëshironi të shpërdorni aerotermin në mjedise të ndryshme.

Aerotermi qeramik RAF R.1186 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të siguruar një temperaturë të këndshme në ambientet tuaja në mënyrë të shpejtë dhe efikase. Për më shumë informacion dhe për të porositur këtë produkt, vizitoni faqen e tij zyrtare në TopSeller online..

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aeroterm qeramike RAF R.1186”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x