My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Aeroterm RAF R.1183

Original price was: 2,000 L.Current price is: 1,700 L.

Te dhena per produktin:

Fuqi 1000/2000W
1 nivel ventilim
2 nivele ngrohje
Silencioze

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Aeroterm RAF R.1183 është një pajisje ngrohëse e përparuar dhe e këndshme që sjell komfort në shtëpinë tuaj. Ky aeroterm është i dizajnuar me një fuqi të ndarë në dy nivele, 1000W dhe 2000W, që ju lejon të përshtateni lehtësisht sipas temperaturës së dëshiruar. Me një nivel ventilim, kjo pajisje gjithashtu ofron një mundësi të shkëlqyer për qarkullimin e ajrit në ambientin tuaj, duke ndihmuar në krijimin e një mjedisi të këndshëm dhe të pastër.

Një nga veçoritë e vecanta të Aeroterm RAF R.1183 është sistemi i saj i silencioz. Përdorimi i teknologjisë të avancuar të izolimit akustik bën që kjo pajisje të jetë e pazë dhe e përshtatshme për çdo ambient, duke e bërë të përshtatshme për përdorim në dhomat e gjumit, zonat e ndenjjes, ose kudo që preferoni.

Përveç kësaj, ky aeroterm ofron dy nivele të ngrohjes që ju lejojnë të kontrolloni më mirë temperaturën e dhomës suaj. Kjo është një veçori shumë e vlefshme për të siguruar që ju të keni një ngrohje të menjëhershme dhe të këndshme në periudhat e ftohta të vitit.

Për të mësuar më shumë rreth Aeroterm RAF R.1183 dhe për të blerë këtë pajisje të mrekullueshme, ju mund të vizitoni faqen e tyre zyrtare në TopSeller online. Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për të ngrohur ambientin tuaj dhe për të siguruar komfortin që ju zotëroni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aeroterm RAF R.1183”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x