My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Konvektor Hausberg HB-8203AB

Original price was: 4,500 L.Current price is: 4,000 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia max 2000W
Montohet ne kemb ose mure
Mbulon deri 20-25 m²
Permasat 70.5 x 52 x 8 cm

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Konvektor Hausberg HB-8203AB është një zgjidhje e shkëlqyer për ngrohjen e shtëpisë tuaj me fuqinë maksimale prej 2000W. Ky produkt ofron një mënyrë të efektshme dhe ekonomike për të ngrohur ambientet tuaja në mënyrë të shpejtë dhe të këndshme.

Me mundësinë e montimit në këmbë ose në mur, Ky konvektor ju ofron fleksibilitet të plotë në përdorimin e tij. Përdorimi në këmbë është i përshtatshëm për hapësira të mëdha, ndërsa montimi në mur e bën atë një zgjidhje të shkëlqyer për hapësira më të vogla.

Ky konvektor është i dizajnuar për të mbuluar një hapësirë prej 20-25 metra katrorë, duke e bërë atë ideale për dhomat e gjumit, dhomat e ndenjjes, zyrat, ose ambiente të tjera të ngjashme.

Me dimensionet e tij kompakte, 70.5 x 52 x 8 cm, ky konvektor mund të integrohet lehtësisht në ambientin tuaj dhe nuk zë shumë hapësirë.

Për më shumë informacion dhe për të porositur Konvektorin Hausberg HB-8203AB, vizitoni faqen zyrtare të Hausberg në TopSeller online. Ky produkt do të sigurojë ngrohjen e këndshme dhe ekonomike që ju kërkoni për shtëpinë tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Konvektor Hausberg HB-8203AB”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x