My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Ngrohese murale Megamax Germany MM051020

Original price was: 8,500 L.Current price is: 5,500 L.

Te dhena per produktin:

Ekran led
Fuqia 1000-2000 W
Pllaka qeramike
Permasat 60 x 20
Me telekomande
Gradohet deri 49 grade celcius
Proces jonizimi ( gjate ngrohjes ) nuk than ajrin
Flete te brendeshme te levizshme
Klas energjie A+++

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Ngrohëset murale janë një zgjedhje shumë efikase dhe të përshtatshme për ngrohjen e ambienteve të ndryshme, dhe kjo Ngrohese murale Megamax Germany MM051020 është një produkt i shkëlqyeshëm në këtë kategori. Kjo ngrohëse murale vjen me një seri karakteristikash të përdorshme dhe inovative që e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për ngrohjen e shtëpive, zyrave dhe ambienteve të tjera të brendshme.

Ekrani LED i pajisjes është i dobishëm dhe informativ, i cili tregon temperaturën dhe opsionet e ngrohjes në mënyrë të qartë. Me një fuqi që varion nga 1000 deri në 2000 W, kjo ngrohëse mund të përshtatet lehtësisht për të plotësuar nevojat tuaja të ngrohjes.

Pllaka qeramike e kësaj ngrohëse është një inovacion i madh, pasi ofron një shpërndarje të ngrohjes më të përshtatshme dhe më të qëndrueshme. Përmesat e saj 60 x 20 cm sigurojnë një siperfaqe të mjaftueshme për shpërndarjen e ngrohjes në mënyrë efikase.

Një avantazh i kësaj ngrohëse është telekomanda që vjen me të. Kjo ju lejon të kontrolloni temperaturën dhe opsionet e ngrohjes nga larg, duke ju ofruar më shumë kontroll dhe përshtatshmëri. Gjithashtu, është e vlerësuar që ngrohësa mund të gradohet deri në 49 gradë Celsius, duke ofruar një ngrohje të këndshme dhe të përshtatshme për ambientin tuaj.

Ngrohësa vjen me fletë të brendshme të levizshme, të cilat lejojnë pastrimin dhe mirëmbajtjen e lehtë. Klasifikimi energjetik A+++ e bën këtë produkt të jenë një zgjedhje e qëndrueshme dhe të efikshme nga ana e energjisë.

Për të mësuar më shumë rreth Ngrohës Murale Megamax Germany MM051020 dhe për të blerë këtë produkt, vizitoni faqen e tyre zyrtare në TopSeller online. Kjo ngrohëse murale është një zgjedhje e shkëlqyer për të siguruar një ambient të ngrohtë dhe të këndshëm në shtëpinë tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ngrohese murale Megamax Germany MM051020”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x