My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Ngrohese vertikale Hausberg HB-8560

Original price was: 8,500 L.Current price is: 7,000 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia maksimale 2300 W

2 shufra karboni

Per ambjente te brendeshme dhe te jashtme

Ngroh deri ne 40-50 m2

Mund te instalohet ne dysheme(punon ne pozicion vertikal)

Me termostat

Rregullimi i fuqise 1150W/2300W

Komadohet me ane te celesit rroutullues

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Ngrohese vertikale Hausberg HB-8560 është një zgjidhje e shkëlqyeshme për të rritur komoditetin dhe ngrohjen e ambienteve të brendshme dhe të jashtme me një fuqi maksimale prej 2300 W. Ky produkt ofron një mënyrë të shpejtë dhe efikase për të ngrohur ambiente të mëdha, duke përfshirë deri në 40-50 m^2.

Me dy shufra karboni, kjo ngrohës është e aftë të furnizojë ngrohje të qëndrueshme dhe të shpërndarë, duke siguruar që ju të ndiheni të ngrohtë dhe të rehatshëm gjatë periudhave të ftohta. Për më tepër, ngrohja vertikale Hausberg HB-8560 vjen me një termostat të integruar dhe një mundësi për të rregulluar fuqinë nga 1150W në 2300W, lejuar ju të përshtatni nivelin e ngrohjes sipas preferencave tuaja.

Kjo ngrohës është e dizajnuar për të instaluar lehtësisht në dysheme dhe punon në pozicionin vertical, duke e bërë atë një zgjidhje të përshtatshme për çdo ambient, përfshirë sallonet, dhomat e ndenjjes, ose terasat e jashtme. Për më tepër, ajo vjen me një komandë të përfshirë që mund të përdoret për të ndezur dhe fikur ngrohjen në mënyrë të thjeshtë.

Ngrohja vertikale Hausberg HB-8560 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të siguruar ngrohje të qëndrueshme dhe të komoditetshme në ambiente të ndryshme. Për më shumë informacion rreth këtij produkti dhe gamës së produkteve të tjera të Hausberg, vizitoni TopSeller online. tonën ose faqen e kategorisë së ngrohjeve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ngrohese vertikale Hausberg HB-8560”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x