My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Ventilator Montecasa YL-1557

Original price was: 3,300 L.Current price is: 2,800 L.

Te dhena per produktin:

Fuqi 60W
5 flete metalike
Me butona gradimi per 3 shpejtesi te ndryshme
Bazament te rende
Praktik per tu montuar
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Freskuese Ventilator Montecasa është një zgjidhje e shkëlqyer për të qëndruar freskët dhe të këndshëm gjatë ditëve të nxehta të verës. Ky ventilator modern ofron një kombinim të shkëlqyeshëm të dizajnit tërheqës dhe funksionimit të fuqishëm. I disponueshëm në platformën e shitjeve TopSeller.al, ky produkt shquhet për veçoritë e tij të veçanta dhe përdorimin e teknologjisë së fundit për t’ju siguruar një përvojë të këndshme të freskimit.

Me Fuqi 60W, ky ventilator përmban një motor të fortë që përpilon ajrin përreth jush me një efikasitet të lartë. Përfitoni nga kënaqësia e ajrit të freskët, ndërsa ndjeheni të qetë dhe të këndshëm në ambientet e brendshme të shtëpisë suaj ose zyrës. Pavarësisht se është dita më e nxehtë e vitit, me këtë ventilator do të jeni në gjendje të krijojë një ambient të freskët dhe të këndshëm për veten dhe të afërmit tuaj.

Kjo Freskuese Ventilator Montecasa ka 5 fleta metalike, të dizajnuara me kujdes për të përmirësuar rrjedhën e ajrit. Këto fleta të fuqishme japin një qarkullim të fuqishëm dhe efikas të ajrit, duke u siguruar se ajri i freskët arrijë çdo cep të dhomës së juaj. Me një dizajn tërheqës dhe bashkëkohor, ky ventilator do të shërbejë jo vetëm si një pajisje funksionale por edhe si një element estetik që përmirëson estetikën e dhomës suaj.

Një prej veçorisë më të dalluar të këtij ventilatori është butonat e gradimit për 3 shpejtësi të ndryshme. Ju keni mundësinë të zgjidhni shpejtësinë e ajrit që preferoni, në përputhje me kushtet atmosferike dhe nevojat tuaja të veçanta. Nga shpejtësia më e ulët e ngrohtësisë lehtësuese deri te shpejtësia më e lartë që ofron një erë të fuqishme e ftohtë, kjo pajisje ju jep kontrollin e plotë të ajrit të freskët.

Bazamenti i rëndë është një tjetër përparësi e këtij ventilatori. Ky bazament i fortë siguron stabilitet të lartë për të parandaluar këmbënguljen dhe për të siguruar që ventilatori të qëndrojë i sigurt në vendin e tij. Montimi i këtij produkti është i lehtë dhe praktik, duke ju ndihmuar të filloni të shijoni freskimin e menjëhershëm pa ndërhyrje të vështira.

Me pak fjalë, Freskuesja Ventilator Montecasa me  Fuqi 60W dhe 5 Fleta Metalike është zgjedhja perfekte për të krijuar një ambient të freskët dhe të këndshëm gjatë stinës së nxehtë verore. Përfitoni nga fuqia e tij, dizajni modern dhe lehtësia e përdorimit për të shtuar një dimension të ri kënaqësie në jetën tuaj të përditshme. Vizitoni TopSeller Online për më shumë informacione rreth produkteve që ne ofrojmë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ventilator Montecasa YL-1557”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x