My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Berese makaronash

2,500 L

Te dhena per produktin:

Mund te beni makarona ne çdo kohe
Pershtatur ne trashesi te ndryshme te brumit
Permasat : 33.5 x 21 x 18 cm
Menyra e funksionimit Manuale
Materiali: Çelik inox
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Berese makaronash është një pajisje e përshtatshme dhe e nevojshme për çdo gatimtarë. Ky produkt i cili është i dizajnuar për të përgatitur makarona në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë, është një shtesë e mrekullueshme për çdo kuzhinë.

Me këtë beres makaronash, ju mund të gatuani makarona në çdo kohë që të keni dëshirë. Kjo pajisje është e lehtë për t’u përdorur dhe ofron një mënyrë të shpejtë për të përgatitur makarona të freskët dhe të shijshëm. Përgatitja e makaronave nuk ka qenë kurrë kaq e thjeshtë.

Një nga avantazhet kryesore të kësaj berese makaronash është mundësia e saj për të përshtatur trashesinë e brumit. Kjo do të thotë që ju mund të përgatitni makarona me trashesi të ndryshme sipas preferencave tuaja. Përgatitja e makaronave me teksturë të ndryshme nuk ka qenë më e lehtë.

Permasat e kësaj berese janë 33.5 x 21 x 18 cm, duke e bërë atë të përshtatshme për çdo hapësirë gatimi. Nuk do të zënë shumë vend në kuzhinën tuaj dhe mund të ruhet lehtësisht.

Kjo berese makaronash është e konstruktuar nga çelik inox i cili është një material i qëndrueshëm dhe i vlefshëm. Ky material siguron që pajisja të jetë e qëndrueshme dhe e qëndrueshme në kohë.

Funksionimi i kësaj berese makaronash është manual, duke e bërë atë të përshtatshme për gatimtarët të cilët duan të kenë kontroll të plotë në përgatitjen e tyre.

Për të mësuar më shumë dhe për të blerë këtë produkt të shkëlqyeshëm, vizitoni home page të faqes sonë zyrtare TopSeller online. dhe eksploroni gamën tonë të produkteve të kuzhinës që mund t’ju ndihmojnë të krijoni vlera të paimagjinueshme në gatimin tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Berese makaronash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x