My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Set tava Montecasa

4,500 L

Te dhena per produktin:

3 madhesi te ndryshme :
– E madhe 38 cm
– E mesme 34 cm
– E vogel 30 cm
Material veshje guri qe nuk ngjit dhe nuk gervishtet
Perdoren per furre dhe plitka
Lahen ne lavastovilje
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Set tava Montecasa është një produkt i shkëlqyeshëm për çdo kuzhinë, ofruar në tre madhësi të ndryshme për të plotësuar nevojat tuaja specifike:

1. Tava e Madhe (38 cm): Kjo tavë është ideale për pjekje të madhe, gatim në sasi të mëdha, ose për gatimet e festave. Me dimensione të tilla të gjerësisë, ju mund të krijoni pjekje të mrekullueshme dhe ushqim të shijshëm për të gjithë familjen.

2. Tava e Mesme (34 cm): Kjo tavë është një zgjedhje e shkëlqyer për gatim të përditshëm. Mund të përdoret për pjekje të vogla, gratin, ose për tepsitje të shpejtë dhe lehtë të ushqimeve.

3. Tava e Vogël (30 cm): Tava e vogël është e përshtatshme për gatimin e ushqimeve të vogla, ëmbëlsirave, apo për pjekje të vogla individuale.

Materiali i veshjes së gurit që nuk ngjitet dhe nuk gervishtet siguron që ushqimi tuaj nuk do të ngjitë për tavën dhe do të jetë i gatshëm për shërbesë pasi të jetë pjekur. Kjo veshje gjithashtu e bën tavën të lehtë për pastrim dhe mund të larë lehtësisht në lavastovilje.

Seti i tavave Montecasa është perfekt për të pjekur dhe gatuar ushqime në furrë dhe plitka. Ju mund të krijoni ëmbëlsira, pjekje, gratin, apo gatime të tjera me lehtësi dhe shije të shkëlqyeshme.

Për të blerë këtë produkt të mrekullueshëm, vizitoni [faqen tonë kryesore](https://www.montecasa.com) dhe eksploroni gamën e produkteve të tjera të disponueshme në kategorinë e tavave dhe aksesoreve kuzhinës. Montecasa është zgjedhja e duhur për një gatim më të shijshëm dhe të lehtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set tava Montecasa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x