My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Kazan per multicooker 6 L

Original price was: 3,500 L.Current price is: 2,800 L.

Te dhena per produktin:

Kapacitet 6 L

Material inox

 

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Description

Kazan per multicooker 6 L është një pajisje e shkëlqyer për gatimin e ushqimit në mënyra të ndryshme dhe të shijshme. Kjo pajisje është përsosur për ata që duan të përgatisin ushqim të shijshëm dhe të shëndetshëm me lehtësi, dhe ka një sërë karakteristikash të veçanta që e bëjnë të dallueshëm.

Kazani është i prodhuar me material inox, i njohur për qëndrueshmërinë dhe cilësinë e tij. Kjo siguron që pajisja do të jetë e qëndrueshme në kohë dhe do të ofrojë rezultate të konsistenta. Përveç kësaj, materiali inox është i lehtë për pastrim dhe i higjienizueshëm, duke e bërë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Multicooker-i ka kapacitetin e duhur prej 6 litrash për të përgatitur ushqim për të gjithë familjen ose miqve tuaj. Me një gamë të gjerë programesh gatimi, ju mund të përgatisni supa, gjellëra, pilaf, gjellëra të gatshme, dhe shumë të tjera. Përveç kësaj, pajisja ka mundësi të ndryshme për gatim, përfshirë gatimin në presion, gatimin e ngadaltë, gatimin e hidhur, dhe të tjera. Kjo pajisje është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të eksperimentojnë me receta të ndryshme dhe stile gatimi.

Për më shumë informacion dhe për të parë gamën e produkteve të tjera për gatimin, ju mund të vizitoni faqen tonë zyrtare në internet në TopSeller online. dhe të shfletoni kategorinë relevante. Kazani për multicooker me kapacitet 6 litra është zgjedhja e duhur për ata që duan të bëjnë gatimin më të lehtë dhe më të shijshëm!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kazan per multicooker 6 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x