My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Kazan per multicooker 6 L

Original price was: 3,500 L.Current price is: 2,500 L.

Te dhena per produktin:

Kapacitet 6 L

Material veshje guri

 

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Ky kazan për multicooker me një kapacitet prej 6 litrash është një përmirësim i mrekullueshëm për kuzhinat tuaja. Ky produkt është i dizajnuar me kujdes për të ofruar shumë mundësi të shkëlqyeshme gatimi dhe për të lehtësuar jetën tuaj kulinare.

Materiali i veshjes është i guri, i cili është i njohur për rezistencën e tij ndaj temperaturave të larta dhe përmban karakteristika të shkëlqyera për qëndrueshmërinë ndaj zbukurimit të kohës. Ky kazan do të jetë një pjesë e rëndësishme e kuzhinës suaj për një kohë të gjatë dhe do të mbahet në një gjendje të shkëlqyer gjatë përdorimit të vazhdueshëm.

Me kapacitetin e tij prej 6 litrash, ky kazan për multicooker është ideali për gatimin e madhësive të ndryshme të ushqimit, nga pjatat klasike të kuzhinës deri te eksperimentet më të reja gatimore. Mundëson gatimin e një game të gjerë të pjatave, duke përfshirë gatimin e supave të shijshme, pjatave të pjekura, makarona dhe shumë të tjera.

Kjo pajisje vjen me teknologjinë e fundit për të siguruar gatim të shkëlqyer dhe përdorim të lehtë. Mund të lidhet me një varg pajisjesh të tjera të smart-home dhe të kontrollohet me një aplikacion të posaçëm. Për më tepër, ju mund të gjeni më shumë informacion dhe detaje në lidhje me këtë produkt në faqen e tij të dedikuar në uebfaqen tonë të kategorisë për multicooker, duke klikuar këtu TopSeller online. Ky kazan për multicooker 6 litrash është zgjedhja e duhur për të përmirësuar aftësitë tuaja gatimore dhe për të krijuar pjatat më të shijshme në shtëpinë tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kazan per multicooker 6 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x