My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Set 3 tenxhere + tigan Dsp

13,500 L

Te dhena per produktin:

Nuk ngjisin , nuk gervishten
Me kapake qelqi
Me doreza qe nuk nxehen
Perdoren ne te gjitha llojet e sobave
Permasat :
— Tigan 28*5.5cm / 2.9 Litra
— Tenxhere e vogel 20*10cm / 2.7 Litra
— Tenxhere e mesme 24*11.5cm / 4.5 Litra
— Tenxhere e madhe 28*13cm / 7 Litra

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Set 3 tenxhere + tigan Dsp është një zgjedhje e shkëlqyer për kuzhinat tuaja, ofrues i shumë mundësive gatimi dhe cilësi të jashtëzakonshme. Kjo koleksion i tenxhereve është i ndërtuar me standardet më të larta të cilësisë dhe është një investim i vërtetë për gatimin tuaj në shtëpi.

Një nga veçoritë kryesore të këtij seti është mungesa e ngjizjes dhe gervishtjes së sipërfaqes së tiganit dhe tenxhereve. Kjo do të thotë që ju mund të gatuani pa probleme, pa u shqetësuar për deformime të pasuara nga temperaturat e larta. Kapakët e qelqit të përfshirë janë një avantazh shtesë, duke ruajtur shijet dhe aromat e ushqimit brenda, ndërsa dorezat që nuk nxehen janë të përshtatshme dhe të sigurta për përdorim.

Seti përfshin një tigan me dimensione 28×5.5cm dhe kapacitet 2.9 litra, një tenxhere të vogël me dimensione 20x10cm dhe kapacitet 2.7 litra, një tenxhere të mesme me dimensione 24×11.5cm dhe kapacitet 4.5 litra, dhe një tenxhere të madhe me dimensione 28x13cm dhe kapacitet 7 litra. Këto përmasa të ndryshme ofrojnë shumë mundësi për përgatitjen e ushqimeve të ndryshme, nga pjekja në gatim dhe gatimi i lëngshëm.

Këto tenxhere dhe tigan janë të përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë sobat elektrike, gaz dhe vitrokeramike. Me DSP, keni sigurinë që do të keni mjete të fuqishme dhe të qëndrueshme për gatimin tuaj.

Për të mësuar më shumë rreth këtij seti të mrekullueshëm, vizitoni faqen kategorike në faqen tonë zyrtare të internetit TopSeller online. Kjo është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo kuzhinë dhe do të sjellë përmirësime të ndjeshme në përvojën tuaj të gatimit në shtëpi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set 3 tenxhere + tigan Dsp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x