My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tenxhere me presion Megamax 4+6L

12,000 L

Te dhena per produktin:

Kapaciteti 4 L dhe 6L
Inox cilesi 18/10
Perdoret ne te gjithe llojet e sobave

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Tenxhere me presion Megamax 4+6L është një mjet i jashtëzakonshëm për gatimin tuaj në mënyrë të shpejtë dhe të shijshme. Me një kapacitet të kombinuar prej 4 litrash dhe 6 litrash, ajo është ideale për të përgatitur ushqime të shumta për tërë familjen ose miqtë tuaj. Kjo tenxherje vjen në një cilesi të lartë, duke përdorur inoxin 18/10, i cili garanton që produkti do të jetë i qëndrueshëm dhe do të durojë shfrytëzimin e shpeshtë në kuzhinën tuaj.

Përveç kapacitetit të saj të madh, Tenxherja Megamax është një mjet i shfrytëzueshëm në të gjitha llojet e sobave. Për shkak të presionit të brendshëm të kësaj tenxherjeje, ju mund të përgatisni ushqime të shijshme dhe të shpejta në temperaturë të lartë. Kjo e bën atë ideale për të gatuar mishin, perimet, ose të kuzhinuar gatimet tuaja të preferuara në mënyrë të shpejtë dhe efikase.

Për të blerë Tenxherjen me presion Megamax 4+6L dhe për të eksploruar gamën tonë të produkteve të tjera për kuzhinën tuaj, vizitoni kategorinë e tenxhereve me presion në faqen tonë zyrtare të internetit TopSeller online. Ne jemi të përkushtuar për të ofruar mjetet më cilësore dhe të përshtatshme për nevojat tuaja të kuzhinës. Me Tenxherjen Megamax, do të përjetoni një eksperiencë të pazëvendësueshme të gatimit në shtëpinë tuaj .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tenxhere me presion Megamax 4+6L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x