My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Set thikash Everrich

2,500 L

Te dhena per produktin:

Ne material celik shume cilesor dhe bishta ne material gome te bute
Ne paketim perfshihen 5 thika dhe nje qeruese
5 thika ne madhesi te ndryshme:
Thike per te prere buken
Thike per te prere mish
Thike per te prere perime dhe fruta te ndryshme

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Out of stock

Description

Set thikash Everrich është një produkt i shkëlqyeshëm që do të plotësojë nevojat tuaja për gatim dhe prerje në kuzhinën tuaj. Kjo set përbëhet nga 5 thika të ndryshme dhe një qerues i cili vjen në një paketim të bukur dhe të kujdesur.

Çeliku i përdorur në këto thika është i shumë cilesor dhe i qëndrueshëm, duke i bërë ato të qëndrojnë në kohë. Bishtat e thikave janë të bëra nga materiale gome të buta, të cilat ofrojnë një qëndrueshmëri të mëtejshme dhe komfort gjatë përdorimit.

Ky set i përfshin 5 thika të ndryshme të dizajnuara për të përmbushur nevojat tuaja të gatimit. Përzierja e madhësive është një avantazh i madh, pasi këto thika janë të përshtatshme për të prerë bukën, mishin, perimet, dhe frutat e ndryshme. Kështu, do të keni një zgjedhje të shkëlqyeshme të mjeteve të gatimit për çdo detyrë në kuzhinë.

Seti i thikave Everrich është një zgjedhje e shkëlqyeshme për profesionistët e kuzhinës dhe ata që duan të eksperimentojnë me gatimin në shtëpi. Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë produkt, vizitoni faqen zyrtare të Everrich në TopSeller online. ose kategorinë e tyre të produktit. Ky set do të shtojë cilësinë dhe efikasitetin e gatimit tuaj, dhe është një investim i vlefshëm për kuzhinën tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set thikash Everrich”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x