My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Set thikash Zepter

Original price was: 2,000 L.Current price is: 1,500 L.

Te dhena per produktin:

4 thika
– Thika hanxhar
– Thika chef
– Thika e bukes
– Thika universale
Gershere
Qerues fruta/perimesh
Me tehe te mprehta
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Set thikash Zepter është një zgjedhje e shkëlqyer për të përmirësuar përvojën tuaj në gatim dhe pjekje. Ky set përfshin katër thika të specializuara, secila me detyra të veçanta dhe cilësi të jashtëzakonshme:

1. Thika Hanxhar: Thika hanxhar është dizajnuar për të përzier, pjekur dhe gatuar. Gërsheta e tij të tepruara dhe forma e veçantë e lejonin atë të shërbejë si një vegël e fuqishme për pjekje të thekur, por gjithashtu është e përshtatshme për përzierjen e lëngjeve dhe perimeve. Me Thikën Hanxhar Zepter, ju mund të eksperimentoni me receta të ndryshme dhe të krijuani gatime shijesore.

2. Thika Chef: Thika e tipit “chef” është një mjet i përsosur për të prerë mishin, peshkun, perimet dhe më shumë. Ajo është projektuar me kujdes për të siguruar prerje precize dhe lehtësi përdorimi. Gërsheta e të ashtuquajturit “chef” është e projektuar në mënyrë që të ofrojë stabilitet maksimal dhe siguri gjatë prerjes.

3. Thika e Bukës: Thika e bukës Zepter është e dizajnuar veçanërisht për të prerë bukën, por gjithashtu është e përshtatshme për të prerë torta dhe produkte të tjera të skuqura. Gërsheta e saj të tehe të veçanta lejojnë prerjen e bukës pa shqetësime.

4. Thika Universale: Thika universale është një vegël e nevojshme në çdo kuzhinë. Ajo është e përshtatshme për të prerë perime, fruta, mish, dhe shumë gjëra të tjera. Forma dhe cilësia e saj e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për përdorim të përditshëm.

Këto thika janë të pajisura me gërshetë të tehe të mprehta, që ofrojnë një përformancë të lartë dhe rezistencë ndaj kalimit të kohës. Përveç kësaj, seti përfshin edhe një qerues frutash dhe perimesh, që ju lejon të përgatisni shije të shijshme dhe të shëndetshme.

Kjo koleksion i thikave Zepter është një zgjedhje e mrekullueshme për ata që e vlerësojnë cilësinë dhe efikasitetin në kuzhinë. Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë set, vizitoni faqen e internetit të TopSeller online..

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set thikash Zepter”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x