My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tigan dysh Uakeen

2,700 L

Te dhena per produktin:

Madhesi 36cm
Material alumin me veshje granit
Nuk ngjit , nuk gervishtet
Guarnicion rezerve , magnet te forte qe siguron nje mbyllje sa me te mire te tiganit
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Tigan dysh Uakeen me madhesi 36cm është një produkt i shkëlqyeshëm për gatimin tuaj të përditshëm. Ky tigan është krijuar me kujdes për të përmirësuar përvojën tuaj në kuzhinë dhe për të siguruar cilësi të jashtëzakonshme në gatim.

Materiali i jashtëm i tiganit është alumin me një veshje graniti, duke e bërë atë të qëndrueshëm dhe të qëndrueshëm ndaj temperaturave të larta. Kjo veshje e granitit jo vetëm që jep një pamje të bukur tiganit, por gjithashtu ndihmon në parandalimin e ngjitjes dhe gervishtjes së ushqimit gjatë gatimit. Kështu, ju mund të përgatisni ushqime të shijshme pa shqetësuar për prishjen e tiganit.

Tigani është i projektuar me një guarnicion rezerve dhe një magnet të fortë që siguron një mbyllje të sigurt dhe të prerë. Ky sistem i mbylljes mban aromat dhe shijet brenda tiganit, ndërsa lejon gatimin tuaj të jetë më i shijshëm dhe më i shëndetshëm. Kjo mbyllje e fortë gjithashtu ndihmon në ruajtjen e ngrohtësisë, duke lejuar ushqimin të qëndrojë i ngrohtë për një kohë më të gjatë.

Ky tigan është pjesë e koleksionit Uakeen dhe është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë të eksperimentojnë me gatimin dhe të krijojnë pjatat më të shijshme. Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë produkt, vizitoni faqen e kategorisë së tiganëve në faqen zyrtare të Uakeen TopSeller online. Ky tigan do t’ju ndihmojë të përmirësoni aftësitë tuaja në gatim dhe të përgatisni ushqime të shijshme për familjen tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tigan dysh Uakeen”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x